5 راه برای مرطوب کردن موهای خشک به گفته آرایشگران Celeb

۵ راه برای مرطوب کردن موهای خشک به گفته آرایشگران Celeb

۵ راه برای مرطوب کردن موهای خشک به گفته آرایشگران Celeb | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ۵ راه برای مرطوب کردن موهای خشک به گفته آرایشگران Celeb را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ۵ راه برای مرطوب کردن موهای خشک به گفته آرایشگران Celeb را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۱۷ اسفند ۱۴۰۲

داشتن موهای خشک به دور از یک مشکل غیرعادی پیوند فولیکول مو است. این بسیار رایج پیوند فولیکول مو است که ماریلیسا، مدیر هنری Marc Anthony / MAV Beauty می گوید: “خشکی مو یکی از جهانی ترین مسائل در مراقبت از مو پیوند فولیکول مو است.” این به این دلیل پیوند فولیکول مو است که “کمپیوند مو بود رطوبت یک اثر دومینو ایجاد می کند. هنگامی که مو خشک پیوند فولیکول مو است، بیشتر مستعد وز، شکستگی و تیرگی پیوند فولیکول مو است.”

اگر موهای خشک شما را از بین برده پیوند فولیکول مو است، ما اینجا مو هستیم تا به شما کمک کنیم. ما با دو پیوند فولیکول مو استایلیست مشهور صحبت کردیم تا در مورد نحوه افزایش رطوبت به موهای خشک قبل، حین و بعد از شستشو توضیح دهیم. برای مشاوره تخصصی آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

کاشت مو : بله، مهم پیوند فولیکول مو است که موهای خود را قبل از شستن حالت دهید. Toves-Vincilione، که به ما می‌گوید سازندگان Tik-Tok از این فرآیند به عنوان «آب کردن مو» یاد می‌کنند، می‌گوید: «بهترین راه برای مرطوب کردن موها قبل از تمیز کردن، پیش‌فرض‌سازی پیوند فولیکول مو است».

وی می افزاید: این یک روش حالت دهنده پیوند فولیکول مو است که در آن می توان روغن، ماسک، نرم کننده یا نرم کننده عمیق را روی موهای خشک اعمال کرد و برای مدت طولانی گذاشت. برخی افراد این کار را یک شب و برخی دیگر به مدت یک ساعت انجام می دهند. او پیشنهاد می کند موهایتان را با یک روسری بپوشانید یا آن را در یک اسکرانچی بپیچید.

بردی تیپ

Marilisa توضیح می دهد که آبرسانی به موهای شما با آب انجام می شود، در حالی که اضافه کردن رطوبت شامل روغن می شود. هر دو عنصر مهمی برای جلوگیری از خشک کاشت و مراقبت از مو شدن مو مو هستند.

۰۲
از ۰۵
شامپوی آبرسان را انتخاب کنید
در حالت ایده آل، شامپوی شما باید موهای شما را نیز مرطوب کند. و حتی اگر شامپویی ادعا می کند که آبرسان پیوند فولیکول مو است، باید به برچسب آن دقت کنید. Toves-Vincilione می گوید: “همه شامپوهایی که ادعا می کنند مرطوب کننده مو هستند، واقعا موهای شما را مرطوب نمی کنند.” ما شامپو Super Moisture Briogeo (39 دلار)، شامپو Virtue’s Recovery (38 دلار) و Pantene’s Hydrating Glow (12 دلار) را توصیه می کنیم.

از یک نرم کننده با فواید طولانی مدت پیوند فولیکول مو استفاده کنید

آنچه که نرم کننده شما حاوی نیست به اندازه آنچه که دارد مهم پیوند فولیکول مو است. Toves-Vincilione می گوید: برخی از نرم کننده های مرطوب کننده همچنین حاوی سولفات و مواد شوینده مو هستند. برخی از ترکیبات اصلی عبارتند از آمونیوم لوریل سولفات، سدیم لورت سولفات (SLES) و سدیم لوریل سولفات (SLS). پیدا کردن یک نرم کننده (و شامپو) بدون این مواد اولین قدم عالی برای درمان موهای خشک شما با محصولات درست.”

Marilisa می افزاید: “در بیشتر موارد، نرم کننده هایی که به کاشت و مراقبت از مو شدت بر گره زدایی و همچنین ترک کردن تمرکز می کنند، عناصر حالت دهنده بیشتری دارند.”

Toves-Vincilione می‌گوید: «بهترین گامی که باید بعد از نرم‌کردن موهای‌تان بردارید این پیوند فولیکول مو است که روی یک لایه مرطوب‌کننده قرار دهید تا به حفظ رطوبت کمک کنید.» اگر موهای خود را با سشوار خشک کنید و بعد از شستن موهای خود با حرارت حالت دهید، این مرحله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار پیوند فولیکول مو است. علاوه بر این، همیشه می‌خواهید از یک محافظ حرارتی پیوند فولیکول مو استفاده کنید تا از تخلیه یا تبخیر فوری محصولات مرطوب‌کننده‌ای که پیوند فولیکول مو استفاده می‌کنید سشوار و اتوی خود جلوگیری کنید. کاربردی.

او می افزاید: «اگر موهای خود را بعد از شستن سشوار یا اتو نمی کنید، از محافظ UVA / UVB برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و کاهش رطوبت پیوند فولیکول مو استفاده کنید