7 راه برای از بین بردن آدامس از موهایتان

۷ راه برای از بین بردن آدامس از موهایتان

۷ راه برای از بین بردن آدامس از موهایتان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ۷ راه برای از بین بردن آدامس از موهایتان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ۷ راه برای از بین بردن آدامس از موهایتان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۱۷ اسفند ۱۴۰۲

به‌عنوان یک آرایشگر، باید اعتراف کنم که مدت‌ها پیش، آدامس جویدن را با نعناع عوض کردم. من هرگز نمی‌توانم خطر نشت تصادفی آنقدر نزدیک به رشته‌های گرانبهای مشتری را به خطر بیاندازم. خوشبختانه، این به من کمک می کند تا از یک موقعیت چسبنده جلوگیری کنم. اما من هم اکنون بچه دارم و به سرعت فهمیدم که موهای خودم همیشه ممکن پیوند فولیکول مو است در خطر چنین اتفاقی باکاشت و مراقبت از مو شد.

پاک کردن آدامس از روی مو بدون از دست دادن طول مانند از بین بردن لکه از روی پیراهن مورد علاقه شمپیوند فولیکول مو است: همه ما باید حداقل یک یا دو روش DIY را بدانیم که کار را انجام می دهد. من با دو آرایشگر همکار – بکا رازی الدین و جنیفر کوراب – تماس گرفتم تا به من کمک کنند تا قبل از پیوند فولیکول مو استفاده از قیچی بهترین روش های آزمایش کاشت و مراقبت از مو شده و واقعی برای از بین بردن لثه را پیدا کنم.

کاشت مو : بکا رازی الدین یک آرایشگر و متخصص زیبایی دارای مجوز چند ایالتی، مشاور موی افراد مشهور و مدیر آموزش هنرمندان در Blow Dry Bar پیوند فولیکول مو است. جنیفر کوراب یک آرایشگر باتجربه پیوند فولیکول مو است که در هفته مد نیویورک، هفته مد میامی و بسیاری از عکس های افراد مشهور کار کرده پیوند فولیکول مو است.

سرکه مزایای زیادی برای رشته های ما دارد، از جمله کمک به از بین بردن لثه های ناخوپیوند فولیکول مو استه. کوراب می گوید: «اسیدیته به حل کاشت و مراقبت از مو شدن آدامس کمک می کند و حذف آن را آسان می کند. بسته به نوع موهایتان می توانید از سرکه یا ترکیبی از سرکه و آب پیوند فولیکول مو استفاده کنید. برای موهای ظریف‌تر، موهای رنگ‌کاشت و مراقبت از مو شده یا هر رشته‌ای که از قبل آسیب دیده پیوند فولیکول مو است، رقیق کردن سرکه ممکن پیوند فولیکول مو است گزینه ملایم‌تری باکاشت و مراقبت از مو شد.

رضی الدین می گوید: «این حلال پیوند بین مو و آدامس را از بین می برد. با این حال، بوی قوی از خود به جا می گذارد.

کوراب می‌گوید: به دلیل دمای سرد آن، «پیوند فولیکول مو استفاده از یک تکه یخ یکی از بهترین راه‌ها برای پاک کردن آدامس از موهایتان پیوند فولیکول مو است». منجمد کردن آدامس در دمای پایین تر به سفت کاشت و مراقبت از مو شدن آن کمک می کند تا اینکه بچسبد. امید در اینجا این پیوند فولیکول مو است که با از دست دادن جزء چسب، دور انداختن آن آسان تر باکاشت و مراقبت از مو شد.

روغن های طبیعی

به گفته کوراب، روغن‌های طبیعی مانند روغن نارگیل، روغن زیتون یا روغن گیاهی به شکستن چسبندگی لثه کمک می‌کنند و آن‌ها را برای از بین بردن لثه‌های ناخوپیوند فولیکول مو استه از مو ایده‌آل می‌کنند. و خوشبختانه، بسیاری از ما در حال حاضر انواع روغن های طبیعی را در خانه های خود داریم.

رازی الدین و کوراب نحوه پیوند فولیکول مو استفاده از هر روغن طبیعی برای از بین بردن لثه را در سه مرحله آسان به اشتراک می گذارند:

صحبت از روغن‌های طبیعی: کره بادام‌زمینی مملو از روغن‌های طبیعی پیوند فولیکول مو است که به گفته کارشناسان ما می‌تواند به لغزش آدامس‌های ناخوپیوند فولیکول مو استه کمک کند و آن را به یک درمان خانگی آسان تبدیل کند. کوراب موارد زیر را پیشنهاد می کند:

مقدار زیادی کره بادام زمینی صاف را روی ناحیه آسیب دیده بمالید. (کار کردن با انواع چاق ممکن پیوند فولیکول مو است چالش برانگیزتر باکاشت و مراقبت از مو شد.)

محصول را به آرامی با نوک انگشتان خود در داخل و اطراف آدامس کار کنید.

از نوک انگشتان خود پیوند فولیکول مو استفاده کنید تا آدامس را به آرامی و به آرامی روی ساقه مو بلغزانید.

یک بار دیگر، نرم کننده خود را ستاره تمام محصولات مراقبت از مو ثابت می کند. رازی‌الدین می‌گوید: «[کم‌کننده] می‌تواند به روان‌کردن موها کمک کند، و پاک کردن لثه را بدون ایجاد آسیب آسان‌تر می‌کند.کوراب روش حفظ رشته های خود را با کمک نرم کننده توضیح می دهد (و توجه دارد که اگر با یک تکه آدامس کوچکتر سر و کار دارید این می تواند بهترین گزینه شما باکاشت و مراقبت از مو شد):

جوش شیرین

جوش شیرین حلالی پیوند فولیکول مو است که چسبندگی آدامس را کمتر می کند (مشابه سرکه) و با خنثی کردن پلیمرهای مسئول چسبندگی، آدامس را می شکند.

رازی الدین پیشنهاد می کند که مقدار مساوی جوش شیرین و آب را مخلوط کنید تا خمیر غلیظی برای پاک کردن آدامس از مو ایجاد شود. گذاشتن خمیر روی لثه و موهای اطراف آن برای چند دقیقه به شل کاشت و مراقبت از مو شدن آن چوب ناخوپیوند فولیکول مو استه کمک می کند، بنابراین می توانید در نهایت آن را از بین ببرید و از روی موها خارج کنید.

پاک کننده های چسب تجاری، مانند Goo Gone (8 دلار)، همچنین می توانند آدامس را از مو جدا کنند و به راحتی در سوپرمارکت محلی شما پیدا می شوند. معمولاً برای پاک کردن بقایای برچسب از روی لیوان یا ظروف پیوند فولیکول مو استفاده می شود، ممکن پیوند فولیکول مو است قبلاً یکی زیر سینک آشپزخانه خود داشته باشید.

در حالی که بسیاری از پاک کننده های چسب تجاری برای مو بی خطر مو هستند، اکثر آنها به شما توصیه می کنند که فرمول را نزدیک پوست سر قرار ندهید. ماساژ ملایم ناحیه آسیب دیده با محلول باید آدامس را به خوبی از بین ببرد، اما برچسب ها و دستورالعمل ها را برای بهترین نتیجه بررسی کنید.

غذای آماده نهایی

روش های DIY زیادی برای از بین بردن آدامس از موهای شما وجود دارد، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: آنها به صبر و حوصله نیاز دارند و مقدار زیادی از آن. کوراب می گوید: «صبر برای جلوگیری از آسیب رساندن به موها کلیدی پیوند فولیکول مو است. هنگام پیوند فولیکول مو استفاده از هر یک از این مواد در ناحیه آسیب دیده، به آرامی کار کنید و از کشیدن یا کشیدن خودداری کنید.

هنگامی که با موفقیت آدامس ناخوپیوند فولیکول مو استه را با پیوند فولیکول مو استفاده از یکی از این روش ها از موهای خود خارج کردید، به طور کامل بشویید و حالت دهید تا باقیمانده آن از بین برود و به ماسک حالت دهنده مورد علاقه خود روی آورید تا به بازسازی مو کمک کند. و اگر درمان‌های خانگی مختلف شانس زیادی برای شما به ارمغان نمی‌آورد یا آدامس خیلی به پوست سر نزدیک پیوند فولیکول مو است، از کمک گرفتن از یک متخصص نترسید.