کاشت مو به روش میکروگرافت

کاشت مو به روش میکروگرافت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کاشت مو به روش میکروگرافت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو به روش میکروگرافت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۶ اسفند ۱۴۰۲

میکروگرافت که به عنوان فناوری میکروگرافت اتولوگ (AMT) نیز شناخته می‌شود، شامل پیوند فولیکول مو استفاده از بافت پوست خود برای کمک به کاهش ریزش مو و در عین حال تحریک رکاشت و مراقبت از مو شد فولیکول‌های موجود شما می‌شود.

نکته مهم این پیوند فولیکول مو است که این با میکروگرافتی که در کاشت مو سنتی پیوند فولیکول مو استفاده می‌شود، که یک واحد فولیکولی منفرد حاوی ۱ تا ۲ تار مو پیوند فولیکول مو است، متفاوت پیوند فولیکول مو است. با بی‌حسی موضعی، بیوپسی از پشت گردن برداشته می‌شود.

کاشت مو : سپس گرافت های پوستی کوچک از خط رویش مو در ناحیه ای که فولیکول های مو اهداکننده قوی ترین مو هستند گرفته می شود. پس از این، آنها را در دستگاهی شبیه به سانتریفیوژ قرار می دهند تا سلول های بنیادی، سلول های پیش ساز و فاکتورهای رکاشت و مراقبت از مو شد را جدا کنند.

سلول های پیش ساز مانند سلول های بنیادی عمل می کنند، اما در تحریک رکاشت و مراقبت از مو شد مو موثرتر مو هستند. سپس این مخلوط به نواحی سر شما که موهای نازک دارند تزریق می شود.

دنیای کاشت مو : روش میکروگرافت تنها حدود ۴۵ دقیقه طول می ککاشت و مراقبت از مو شد و عملاً بدون درد پیوند فولیکول مو است. ناحیه اهداکننده خیلی سریع بهپیوند مو بود می‌یابد زیرا تنها دو محل کوچک بیوپسی وجود دارد که در آن‌ها پوست کشیده می‌شود و به راحتی می‌توان آن را با موهای موجود پنهان کرد. علاوه بر این، عملاً هیچ وقفه ای با کاشت مو میکروگرافت وجود ندارد، می توانید تقریباً بلافاصله فعالیت های معمول خود را از سر بگیرید.

تاکنون چند مطالعه انجام کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو است که اثربخشی میکروگرافت را نشان می دهد که نتایج مثبتی را نشان می دهد. این اثرات حدود ۶ ماه طول می ککاشت و مراقبت از مو شد تا قابل مشاهده شوند، اما تصویربرداری درموسکوپی و تریکوسکوپی می تواند اثرات را در سطح میکروسکوپی نشان دهد. این تجزیه و تحلیل ها افزایش مشخصی در تراکم متوسط مو، همراه با افزایش متوسط ضخامت ساقه مو و کاهش تعداد موهای نازک را نشان می دهد.

لینک مفید : کاشت مو تا چند سال دوام دارد

در حالی که مزایای زیادی برای این تکنیک مد روز وجود دارد، محدودیت هایی نیز وجود دارد. میکروگرافت رکاشت و مراقبت از مو شد فولیکول‌های موی موجود شما را تشویق می‌کند تا نواحی پراکنده را به رکاشت و مراقبت از مو شد ضخیم‌تر و پرتر تشویق کند. متأسفانه، موهای جدیدی روی پوست سر شما ایجاد نمی کند.

از آنجایی که این روش جدیدتر پیوند فولیکول مو است، به اندازه کاشت مو سنتی در دسترس نیست. این به این معنی پیوند فولیکول مو است که هزینه بسیار بالاتر پیوند فولیکول مو است، به طور متوسط دو برابر قیمت جراحی کاشت مو با Elithair.

لینک مفید : زخم کاشت مو چند روز طول میککاشت و مراقبت از مو شد

اگرچه موثرتر از درمان PRP پیوند فولیکول مو است، اما به بازیابی موهای از دست رفته شما کمکی نمی کند. به طور مشابه، این یک راه حل طولانی مدت نیست، زیرا یک جلسه هر ۱۸ ماه توصیه می شود. با روش های کاشت مو، نتایج تنها پس از یک عمل، یک عمر مو را به ارمغان می آورد.

اگر نگران سوزن زدن یا درد ناشی از بی حسی موضعی مو هستید، با Elithair می توانید از روش خواب عمیق بهره مند شوید. در اینجا شما برای مدت کوتاهی با بیهوشی عمومی حدود ۱۵ دقیقه در حالی که بی حسی موضعی اعمال می شود آرام می گیرید. این یعنی بدون درد و پیوند فولیکول مو استرس!

لینک مفید : ورم سر بعد از کاشت مو چند روز طول میککاشت و مراقبت از مو شد

میکروگرافت باعث افزایش تراکم مو در مناطقی از پوست سر شما می شود که به دلیل ریزش مو نازک کاشت و مراقبت از مو شده اند. این یک روش کوتاه و کم تهاجمی پیوند فولیکول مو است. با این حال، نتایج بلند مدت ارائه نمی دهد. همچنین نمی تواند رکاشت و مراقبت از مو شد جدیدی در مناطقی که فولیکول ها تولید مو را متوقف کرده اند ایجاد کند.

اگر نگران ریزش موی خود مو هستید و به دنبال یک راه حل دائمی یکباره مو هستید، چرا کاشت مو با Elithair را در نظر نگیرید؟ با تکنیک های پیشرفته در بزرگترین کلینیک ریزش مو در جهان، می توانید با موهای پر از زندگی جدید لذت ببرید.کاشت مو به روش میکروگرافت

کاشت مو به روش میکروگرافت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کاشت مو به روش میکروگرافت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو به روش میکروگرافت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۲۸ بهمن ۱۴۰۲