کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کاشت مو به روش SUT را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو به روش SUT را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۶ اسفند ۱۴۰۲

ویژگی بارز این تکنیک پیوند فولیکول مو استفاده از ابزارهای مدرن و میکروموتورهای اتوماتیک به جای نگهدارنده های دستی پیوند فولیکول مو است که در کاشت مو به روش FIT پیوند فولیکول مو استفاده می کاشت و مراقبت از مو شد. از آنجایی که این روش توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود، نسبت به روش های قبلی عملکرد سریع تری در پوشش طاسی خواهد داشت. همچنین تراکم مو در این روش بهتر افزایش یافته پیوند فولیکول مو است.

کاشت مو : امروزه پیوند فولیکول مو استفاده از تکنیک SUT به عنوان یکی از جدیدترین روش های کاشت مو با پیوند فولیکول مو استقبال زیادی از سوی متقاضیان و متخصصان مواجه کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو است، زیرا این روش برای متقاضی اسکار قابل مشاهده ای ایجاد نمی کند و نسبت به سایر روش ها دوره نقاهت کوتاه تری دارد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این روش احتمال آسیب کمتر به پیوند مو توسط جراح پیوند فولیکول مو است. زیرا فولیکول ها از ناحیه اهداکننده متقاضی توسط ابزارهای پیشرفته پیوند فولیکول مو استخراج می شوند. اگر متقاضی در گذشته از روش‌های دیگر کاشت مو پیوند فولیکول مو استفاده کرده و نتیجه مطلوبی کسب نکرده باکاشت و مراقبت از مو شد، در صورت داشتن ناحیه اهداکننده کافی، پیوند فولیکول مو استفاده از کاشت مو SUT گزینه مطلوب‌تری برای وی خواهد پیوند مو بود.

دنیای کاشت مو : در مواردی که متقاضی دارای ناحیه اهداکننده متراکم و قابل قبولی باکاشت و مراقبت از مو شد، امکان پیوند ۱۴۰۰۰ پیوند برای جراح وجود دارد که از ویژگی های ارزشمند تکنیک SUT پیوند فولیکول مو است و توانایی کاشت را نسبت به سایر تکنیک های موجود تا ۳ برابر افزایش می دهد.

به طور خلاصه می توان گفت که با توجه به ویژگی های این تکنیک، نتیجه کاشت مو بسیار طبیعی خواهد پیوند مو بود و اثری از کاشت مو باقی نمی گذارد. این روش در حال حاضر از نظر متخصصان پوست و مو مطلوب ترین روش برای کاشت مو پیوند فولیکول مو است.

مزایای کاشت مو به روش SUT

از آنجایی که کاشت مو به روش SUT یکی از آخرین تکنولوژی های کاشت مو و تکمیل کاشت و مراقبت از مو شده سایر روش ها می باکاشت و مراقبت از مو شد، معایب سایر روش ها تا حد امکان در این روش برطرف کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو است.

SUT کاشت مو | هزینه، مراحل، مزایا

در کاشت مو به روش SUT، جراح سعی می کند فولیکول ها را به گونه ای پیوند فولیکول مو استخراج کند که حداقل مقدار بافت پوست سر همراه با آن برداشته شود. به عبارت دیگر، انتقال فولیکول‌ها به تنهایی و بدون اتصال به بقایای بافتی پوست سر، رکاشت و مراقبت از مو شد حداکثر فولیکول‌های کاشته‌کاشت و مراقبت از مو شده را ممکن می‌سازد و این عامل نتایج کاشت مو به روش SUT را از سایر تکنیک‌ها متمایز می‌کند.

ناگفته نماند که ویژگی پیوند فولیکول مو استخراج فولیکول های خالص در تکنیک FIT نیز تا حدودی وجود دارد، اما از آنجایی که در روش SUT، فرآیند پیوند فولیکول مو استخراج کاملاً توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود، بنابراین نتایج SUT بسیار بهتر و طبیعی تر خواهد پیوند مو بود.

لینک مفید : هزینه کاشت مو برای پیشانی بلند

به یاد داشته باشید که در روش SUT متقاضی به هیچ وجه بیهوش نمی شود بلکه فقط از بی حسی موضعی در این تکنیک پیوند فولیکول مو استفاده می شود. در تکنیک SUT ابزارهای تمام اتوماتیک و پیشرفته پیوند فولیکول مو استخراج، جمع آوری، نگهداری و کاشت فولیکول ها را زیر نظر جراح انجام می دهند. این دستگاه در مقایسه با سایر تکنیک ها روند کاشت را به میزان قابل توجهی سرعت می بخکاشت و مراقبت از مو شد.

همچنین امکان ایجاد خطا و آسیب به فولیکول ها به حداقل می رسد. از آنجایی که در این روش از مشت های تیز دستی پیوند فولیکول مو استفاده نمی شود، متقاضی درد، خونریزی یا جای زخم را تجربه نخواهد کرد.

لینک مفید : هزینه کاشت مو سلول بنیادی

روش SUT یک روش کم تهاجمی پیوند مو بوده و یکی از روش های کاشت مو بدون جراحی پیوند فولیکول مو است، بنابراین در این روش درد، خونریزی، بیهوشی و بخیه را تجربه نخواهید کرد.

  • دوره نقاهت کوتاه پیوند فولیکول مو است. سوراخ های کوچک در ناحیه اهدا کننده تا ۷ روز و در ناحیه گیرنده تا ۱۴ روز بعد بهپیوند مو بود می یابند.
  • بلافاصله پس از عمل، درد و ناراحتی وجود ندارد یا بسیار کم پیوند فولیکول مو است.
  • اسکار یا اسکار ایجاد نمی شود.
  • پس از درمان، معمولاً محدودیتی برای فعالیت های روزانه وجود ندارد.
  • در صورت امکان، حذف موهای زائد از نواحی مانند زیر ریش در این تکنیک مجاز پیوند فولیکول مو است.

معایب کاشت مو به روش SUT

معایب روش SUT حداقل پیوند فولیکول مو است، اما موارد زیر ممکن پیوند فولیکول مو است در برخی افراد رخ دهد که معمولاً خفیف مو هستند و در عرض چند روز تا چند هفته برطرف می شوند:

  • تورم پیشانی
  • احساس بی حسی در ناحیه اهدا کننده که پس از چند هفته از بین می رود.
  • در این مرحله پزشک معاینات بالینی اولیه را انجام داده و آزمایشات لازم را تجویز می کند. انجام برخی آزمایشات قبل از کاشت مو ضروری پیوند فولیکول مو است و متقاضی باید آزمایشات لازم را انجام داده و نتیجه را به پزشک ارائه دهد.

سپس وضعیت منطقه اهدا کننده شما بررسی می شود. کیفیت ناحیه اهداکننده مو، عمق ریشه مو و بررسی خاصیت ارتجاعی پوست سر، وضعیت چربی پوست سر، بررسی وضعیت ناحیه کاشت و تعداد فولیکول های لازم برای درمان ناحیه بدون مو توسط پزشک انجام می شود.

لینک مفید : درد بعد از کاشت مو چند روز طول میککاشت و مراقبت از مو شد

یکی از مزایای کاشت مو به روش SUT این پیوند فولیکول مو است که امکان کشیدن گرافت مو از سایر قسمت های بدن مانند سینه، بازو و ریش وجود دارد.کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش sut | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کاشت مو به روش sut را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو به روش sut را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۲۸ بهمن ۱۴۰۲