درمان های پرکننده پروتئین می تواند به تقویت موهای سفید شده کمک کند

پروتئین و تقویت موهای سفید

پروتئین و تقویت موهای سفید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت پروتئین و تقویت موهای سفید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پروتئین و تقویت موهای سفید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۱۷ اسفند ۱۴۰۲

موی انسان از یک لایه کوتیکول و یک قشر داخلی تشکیل کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو است که عمدتاً از پروتئین هایی به نام کراتین تشکیل کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو است. کراتین مسئول قوی کردن مو و ایجاد انعطاف پذیری برای جلوگیری از شکستگی پیوند فولیکول مو است. زمانی که این کراتین ها توسط محیط و حتی انتخاب های ما (مانند سشوار کشیدن یا حالت دادن حرارتی) آسیب می بینند، موهای ما شکننده می شوند و به راحتی آسیب می بینند.

آوا شامبان، MD، متخصص پوست دارای گواهی هیئت مدیره در لس آنجلس و بنیانگذار Ava M، Skin Five و The Box توسط دکتر آوا پیوند فولیکول مو است.

کاشت مو : ما به دو متخصص مو مراجعه کردیم تا در مورد پیوند فولیکول مو استفاده از درمان‌های پرکننده پروتئین برای ترمیم موهای سفید کاشت و مراقبت از مو شده اطلاعاتی کسب کنیم. برای دریافت توصیه های آنها در مورد چگونگی و زمان پیوند فولیکول مو استفاده از پرکننده های پروتئینی برای موهای سفید کاشت و مراقبت از مو شده به خواندن ادامه دهید.

پرکننده پروتئین چیست؟

آسیب پس از سفید کننده هم دیده می شود و هم احساس می شود. موها اغلب نازک‌تر به نظر می‌رسند و انتهای موها به راحتی شکافته می‌شوند. رد کردن دست‌ها از میان موهایتان در حمام حتی به‌طور فزاینده‌ای دشوار می‌شود، زیرا موهای سفید کاشت و مراقبت از مو شده هنگام خیس کاشت و مراقبت از مو شدن به‌طور باورنکردنی سفت می‌شوند. کاهش تراکم و از دست دادن خاصیت ارتجاعی به دلیل آسیب به پروتئین‌های کراتین پیوند فولیکول مو است.

که شامل قشر داخلی فیبر مو و چربی‌هایی پیوند فولیکول مو است که شامل آن می‌شود. از کوتیکول تشکیل می شود، به این معنی که هر درمان موثری نیاز به درمان هر دو دارد. خوشبختانه، درمان های پرکننده پروتئین، کراتین های مو را که بدن ما به طور طبیعی تولید می کند و لایه کوتیکول آنها را هدف قرار می دهد.

شامبان توضیح می دهد: “موهای ما از بیش از ۹۰٪ پروتئین کراتین فیبری ساخته کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو است – پروتئینی که در سلول های اپیتلیال یافت می شود، که مرکز قشر رشته مو و لایه های موی ما [ناخن ها و پوست] را تشکیل می دهد.” درمان‌های پرکننده پروتئین معمولاً از هیدرولیز کراتین برای درمان آسیب‌های شیمیایی و محیطی به مو پیوند فولیکول مو استفاده می‌کنند.

هیدرولیزهای کراتین معمولاً از قسمت‌های حیوانی حاوی کراتین مانند پر، شاخ، سم، مو و پشم تهیه می‌شوند. با این حال، برخی از صنایع محصولاتی تولید کرده‌اند که از ترکیبی از منابع غیر حیوانی مانند پروتئین‌های گندم، ذرت و سویا برای تقلید از ترکیب طبیعی کراتین پیوند فولیکول مو استفاده می‌کنند. سفید کردن

پرکننده های پروتئینی چگونه کار می کنند؟

پس از اینکه مو تحت درمان سفید کننده قرار گرفت، کوتیکول مو و pH آن تحت تاثیر قرار می گیرد. به گزارش شامبان، موهای ما به طور طبیعی متخلخل مو هستند و pH طبیعی مو برای موهای سالم، درخشان و درخشان حدود ۵.۰ پیوند فولیکول مو است. موهای متعادل دارای کوتیکول صاف مو هستند و مانند یک مانع پوستی سالم، تغذیه و رطوبت را حفظ می کنند.

با این حال، هنگامی که مو سفید می شود، بیش از حد قلیایی می شود، که شمبان می گوید که باعث می شود لایه کوتیکول بلند شود و دهانه های بیشتری برای از دست دادن رطوبت و مواد مغذی باقی بماند که مو را قوی و سالم نگه می دارد.

شامبان توضیح می دهد که یک درمان پروتئینی هیدرولیزهای کراتین را معرفی می کند که با بازگرداندن خاصیت ارتجاعی و پیوند فولیکول مو استحکام تارهای مو به بازسازی ساختار آن کمک می کند و سلامت و ظاهر کلی مو را بهپیوند مو بود می بخکاشت و مراقبت از مو شد. نیل موافق پیوند فولیکول مو است و می افزاید: “در فرآیند حالت دهی و رنگ آمیزی حرارتی، اغلب کوتیکول مو آسیب می بیند، ساییده می شود و می تواند گل باز کند. وقتی کوتیکول باز شود، فرصت هایی برای آسیب ایجاد می کند. پرکننده های پروتئینی در آن کوتیکول های گلدار وارد می شوند. سطح میکروسکوپی و پر کردن شکاف ها، که باعث تقویت مو و جلوگیری از شکستن آن می شود.” شامبان توضیح می‌دهد که در نهایت، درمان‌های پرکننده پروتئین، لیپیدها و پروتئین‌ها را برای پر کردن شکاف‌ها، پوشش دادن و افزودن مهر و موم برای تقویت رشته‌ها اضافه می‌کنند.

توجه به این نکته ضروری پیوند فولیکول مو است که کراتین یک پروتئین غیرقابل جایگزین در مو پیوند فولیکول مو است، به این معنی که این پرکننده های پروتئینی باید به عنوان یک درمان در نظر گرفته شوند، نه درمان.نیل پرکننده های پروتئینی را با باندیدها مقایسه می کند – راه حلی موقت که منبع مشکل را درمان نمی کند. نیل توضیح می‌دهد: «اگر به یک پرکننده پروتئین فکر می‌کنید، به نوعی مانند یک باند بر روی زخم عمیقی پیوند فولیکول مو است که در آن خون را متوقف می‌کنید، اما پوست به هم نمی‌رسد. نیل هکاشت و مراقبت از مو شدار می‌دهد: «درمان باید ادامه داشته باکاشت و مراقبت از مو شد، بنابراین هر بار که به سالن می‌روید، ممکن پیوند فولیکول مو است بخواهید یک درمان دریافت کنید یا در خانه در بین بازدیدهای سالن از آن پیوند فولیکول مو استفاده کنید.

مزایا
درمان های پرکننده پروتئین یک راه حل فوری عالی برای آسیب سفید کننده مو هستند، زیرا بسیاری از مشکلات ناشی از موخوره، خشکی و شکستگی را کاهش می دهند. هر دو درمان پرکننده پروتئین در سالن و خانه در دسترس مو هستند، و آنها را با قیمت ها و غلظت های مختلف در دسترس قرار می دهند. پرکننده های پروتئینی فوراً با پر کردن شکاف های کوتیکول های باز مو وارد کار می شوند و مزایای زیر را ارائه می دهند:

نیل توضیح می‌دهد که موها را تقویت می‌کند: موها از طریق سایش و پارگی طبیعی همراه با درمان‌های رنگی آسیب می‌بینند. او می‌گوید پرکننده‌های پروتئینی شکاف‌های داخل کوتیکول را پر می‌کنند که با تقویت این نواحی ضعیف، رشته‌های مو را تقویت می‌کند. شامبان موافق پیوند فولیکول مو است و اضافه می کند که پروتئین بلوک های ساختمانی مورد نیاز موهای شما را برای پیوند فولیکول مو استحکام می دهد.

افزایش درخشندگی: موهای خشک اغلب به دلیل کمپیوند مو بود رطوبت، کدر به نظر می رسند. با این حال، هنگامی که کوتیکول مو مختل می شود، رطوبت و سایر مواد مغذی به راحتی از بین می روند. Shamban به اشتراک می‌گذارد که پرکننده‌های پروتئینی رطوبت را روی تارهای مو که از سفیدی، هایلایت یا رنگ تند پاک کاشت و مراقبت از مو شده‌اند، می‌پوشاند. این رطوبت اضافی به موها درخشندگی زیادی می بخکاشت و مراقبت از مو شد.
بهپیوند مو بود خاصیت ارتجاعی: موهای شکننده بیشتر در معرض شکستگی ناشی از برس زدن و سایر آسیب های مکانیکی مو هستند. شامبان توضیح می‌دهد که پرکننده‌های پروتئینی می‌توانند به بهپیوند مو بود خاصیت ارتجاعی کمک کنند، زیرا مواد غذایی را دوباره پر می‌کنند و آنها را محکم می‌کنند، که با افزودن عواملی برای بازگرداندن خاصیت ارتجاعی، شادابی را باز می‌گرداند و از شکستگی جلوگیری می‌کند.
محافظت از مو در برابر آسیب بیشتر: با پر کردن شکاف های موجود در کوتیکول موهای آسیب دیده، پرکننده های پروتئینی به محافظت از مو در برابر آسیب بیشتر کمک می کنند – در درجه اول با تقویت و انعطاف پذیری موها. در حالی که پرکننده های پروتئینی نمی توانند آسیب را ترمیم کنند، می توانند عصایی برای مو فراهم کنند که در مواجهه با آسیب های بیشتر، آن را تا حد امکان سالم نگه می دارد.
به طور کلی موهای سالم تر و زیباتر: موهای سالم اغلب به عنوان براق و درخشان توصیف می شوند. پرکننده های پروتئینی در تقویت درخشندگی، آب بندی در رطوبت و تقویت تارها به بهپیوند مو بود ظاهر کلی مو کمک می کنند. علاوه بر این، تحقیقات نشان داده پیوند فولیکول مو است که موهای تحت درمان با پروتئین هیدرولیز کاشت و مراقبت از مو شده رنگ و درخشندگی مو را بهپیوند مو بود بخشیده پیوند فولیکول مو است
چه کسی باید از آنها پیوند فولیکول مو استفاده کند؟
به گفته کارشناسان ما، بسیاری از افراد می توانند از فیلرهای پروتئینی بهره مند شوند. هر فردی که دارای تخلخل بسیار زیاد مو باکاشت و مراقبت از مو شد می تواند از این درمان بهره مند شود زیرا احتمالاً توانایی طبیعی کمتری برای حفظ و نگهداری مواد مغذی دارد. افرادی که اخیراً موهایشان سفید، رنگ کاشت و مراقبت از مو شده، هایلایت کاشت و مراقبت از مو شده یا تحت درمان شیمیایی قرار گرفته اند، احتمالاً آسیب قابل توجهی دارند و می توانند از درمان های پروتئینی بهره مند شوند. شامبان می‌گوید: «حتی کسانی که موهای خود را در حال از دست دادن فر و کشسانی طبیعی خود می‌بینند، ممکن پیوند فولیکول مو است از تقویت پروتئین بهره ببرند.»

با این حال، ممکن پیوند فولیکول مو است با پرکننده پروتئین بیش از حد مصرف شود که پیامدهای متعددی دارد. نیل می گوید مهم پیوند فولیکول مو است بدانید که اشباع بیش از حد مو با پروتئین می تواند آن را شکننده کند. “پروتئین بیش از حد ناشی از پیوند فولیکول مو استفاده بیش از حد از درمان های پرکننده پروتئین، کوتیکول را بیش از حد اشباع کرده و منجر به شکستگی بیشتر می شود. این تعادل ظریفی پیوند فولیکول مو است که می خواهید توسط آرایشگرتان تجویز شود.”

او می‌گوید پرکننده‌های پروتئینی برای افرادی که پیوند فولیکول مو استرس خفیف تا متوسط ​​مو را از حالت دادن و رنگ کردن روزانه دارند، عالی مو هستند. با این حال، او خاطرنشان می کند که اگر شما یک سفید کننده جدی مو هستید و واقعا موهای خود را از بین برده اید، ممکن پیوند فولیکول مو است پرکننده های پروتئین کافی نباشند، و ممکن پیوند فولیکول مو است بخواهید درمان های ایجاد پیوند را در نظر بگیرید.نحوه پیوند فولیکول مو استفاده از پرکننده های پروتئینی برای موهای سفید کاشت و مراقبت از مو شده
درمان پرکننده پروتئین را می توان در خانه یا در سالن انجام داد. از آنجایی که پرکننده های پروتئینی علائم را به جای منبع مشکل حل می کنند، برای حفظ فواید به درمان های منظم نیاز پیوند فولیکول مو است. نیل توصیه می کند قبل از شروع درمان های پروتئینی با یک آرایشگر مشورت کنید تا از آسیب بیشتر جلوگیری کنید. من همیشه به توصیه یک آرایشگر گوش می دهم، زیرا قرار دادن پروتئین بیش از حد در مو ممکن پیوند فولیکول مو است، که همچنین می تواند باعث شکستگی شود. نیل توصیه می کند که یک بار در هفته یا یک بار در میان یک بار درمان پرکننده پروتئین انجام دهید.

شامبان موافق پیوند فولیکول مو است، “یا خانه یا محل کار برای یک درمان پروتئینی مناسب پیوند فولیکول مو است. آنها را می توان به راحتی در خانه در ۳۰ دقیقه یا بیشتر انجام داد. همچنین می توان یک ماسک بازسازی کننده درمان یک شبه را در موها برای کسانی که نیاز به کمی “اضافه” دارند باقی گذاشت. او توصیه می کند به دنبال محصولاتی باشید که حاوی پروتئین نخود، اسیدهای آمینه، کینوا و جوجوبا مو هستند.

شامبان هنگام پیوند فولیکول مو استفاده از فیلر پروتئین موارد زیر را توصیه می کند:

با موهای تمیز و مرطوب شروع کنید.
سپس ماسک درمانی را از پوست سر تا نوک آن بمالید.
موها را شانه کنید تا محصول به طور یکنواخت پخش شود، اما برس نزنید.
پس از کشیدن مو به داخل کش، آن را با یک موی میکروفیبر بپیچید یا آن را با کلاه دوش بپوشانید، زیرا این کار بهترین جذب و نفوذ را افزایش می دهد.
درمان را برای مدت زمان توصیه کاشت و مراقبت از مو شده در دستورالعمل های محصول باقی بگذارید.
بشویید و مدل دهید.
غذای آماده
درمان‌های پرکننده پروتئین فواید فوق‌العاده‌ای برای موهای آسیب‌دیده در اثر سفید کردن یا سایر عوامل پیوند فولیکول مو استرس‌زای محیطی ارائه می‌کنند. پرکننده‌های پروتئینی می‌توانند به موهای سفید کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو استحکام و درخشندگی لازم را بدهند تا از آسیب بیشتر محافظت کنند. با این حال، مهم پیوند فولیکول مو است که توجه داشته باشید که آنها نمی توانند کراتین طبیعی را به طور کامل ترمیم کنند. قبل از شروع درمان پرکننده پروتئین باید با یک آرایشگر مشورت کنید، زیرا پروتئین بیش از حد می تواند مو را شکننده کرده و باعث آسیب بیشتر شود