کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کاشت مو به روش BHT را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو به روش BHT را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۶ اسفند ۱۴۰۲

تکنیک FUE برای پیوند فولیکول مو استفاده از موهای بدن به عنوان یک ناحیه اهداکننده اضافی ایده آل پیوند فولیکول مو است، اما ما باید مراقب باشیم زیرا انتظارات زیادی در رابطه با این تکنیک وجود دارد. کاشت موی بدن (BHT: پیوند موی بدن) شامل پیوند فولیکول مو استخراج واحدهای فولیکولی از نواحی مختلف بدن پیوند فولیکول مو است که با پوست سر متفاوت پیوند فولیکول مو است.

عوامل خاصی مانند کیفیت مو، بافت یا ضخامت، سرعت رکاشت و مراقبت از مو شد، تعداد مو در واحد فولیکولی و تراکم ناحیه اهداکننده باید در نظر گرفته شود.

کاشت مو : این عوامل به این معنی پیوند فولیکول مو است که پیوند فولیکول مو استفاده اصلی از موهای بدن ایجاد تراکم اضافی یا “پر کردن” در مواردی پیوند فولیکول مو است که ناحیه اهدا کننده در پوست سر برای پوشاندن آلوپسی کافی نیست. موهای قفسه سینه، شکم یا ریش بیشترین پیوند فولیکول مو استفاده را دارند و همانطور که قبلا ذکر کاشت و مراقبت از مو شد برای پرکردن نواحی خلفی پیوند (مناطق C و D)، مخلوط با موهای کاشته کاشت و مراقبت از مو شده از پوست سر مفید مو هستند. به نظر ما هرگز نباید از موهای بدن در خط موی جلو پیوند فولیکول مو استفاده کرد.

آنهایی از ما که تقریباً ده سال پیش کار با FUE را شروع کردیم، شروع به ارائه BHT با پیوند فولیکول مو استفاده از معیارهای مبتنی بر دلایل تجاری به جای تجربه کردیم.

لینک مفید : هزینه کاشت مو برای پیشانی بلند

با این حال، نتایج ما را محتاط تر کرد و از ما خوپیوند فولیکول مو است که به دقت ارزیابی کنیم که آیا بیمار می تواند کاندید مناسبی برای کاشت موی بدن باکاشت و مراقبت از مو شد یا خیر. فقط یک جراح به ارسال نتایج مثبت در اینترنت ادامه داده پیوند فولیکول مو است، دکتر عمر در کالیفرنیا

BHT دارای معایب زیر پیوند فولیکول مو است:

واحدها از یک و به ندرت دو مو مو هستند: محصول پیوند فولیکول مو استخراج (موها / واحدها) به طور قابل توجهی کمتر پیوند فولیکول مو است.

مشکلات فنی: موهای بدن با زاویه حادتری نسبت به موهای سر از پوست خارج می شوند و سطح برش را بسیار بزرگتر می کند.

لینک مفید : کاشت مو به روش ARTAS

سرعت پیوند فولیکول مو استخراج: متوسط سرعت پیوند فولیکول مو استخراج در پوست سر ۳۰۰ واحد در ساعت پیوند فولیکول مو است. در BHT، بهترین محدوده از ۱۰۰ واحد در ساعت (۴۰۰ واحد از ۱ مو، به ندرت ۲، در ۴ ساعت …)

پوشش: تعداد موهای زائد در هر واحد بسیار کمتر پیوند فولیکول مو است و معمولاً ضخامت کمتری دارند، به این معنی که پوشش برهنه پیوند فولیکول مو است.

صرف نظر از میزان تراکم با کاشت، موهای نازک به سادگی نمی پوشند

همچنین (این همان چیزی پیوند فولیکول مو است که برای موهای کوچک کاشت و مراقبت از مو شده در پوست سر به دلیل تأثیر آندروژن ها رخ می دهد، ریزتر می شود و نمی پوکاشت و مراقبت از مو شد). اشغال فضایی با یک واحد موهای ریز به معنای از دست دادن فضایی پیوند فولیکول مو است که می توانستیم یک واحد ضخیم تر با سه تار را در آن قرار دهیم. اگر به ساعد نگاه کنیم، هرچقدر هم که به تراکم دست پیدا کنیم، موهای روی ساعد هرگز به طور کامل پوست را نمی پوشانند.

لینک مفید : هزینه کاشت مو به روش super fue plus

از تمام این نکات می توان پیوند فولیکول مو استنباط کرد که پیوند فولیکول مو استفاده از BHT نیاز به ارزیابی فردی دارد تا مشخص شود آیا بیمار کاندید مناسبی پیوند فولیکول مو است یا خیر و آیا می توانیم امکان افزایش تعداد واحدهای پیوند را به آنها ارائه دهیم.