کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت کاشت مو به روش FUE را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با کاشت مو به روش FUE را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر


۶ اسفند ۱۴۰۲

کاشت مو با پیوند فولیکول مو استخراج واحد فولیکولی (FUE) یک روش جراحی کم تهاجمی پیوند فولیکول مو است که به دنبال رکاشت و مراقبت از مو شد موهای جدید در پوست سر و/یا صورت شمپیوند فولیکول مو است. چه نگران عقب رفتن خط مو، ابرو یا ریش خود باشید، درمان FUE اغلب راه حل مناسبی برای بسیاری از علل نازک کاشت و مراقبت از مو شدن مو پیوند فولیکول مو است.

کاشت مو : تمام مراحل کاشت مو ما، از جمله جراحی FUE، کاشت مو تاج و غیره، توسط متخصصان پزشکی معتبر با سالها تجربه در ترمیم مو انجام می شود. امروز مشاوره رایگان خود را رزرو کنید و به نگرانی های ریزش مو خود پایان دهید!

پیوند FUE چیست؟

به نظر می رسد روش پیوند FUE بین ۱۰۰۰ تا ۶۰۰۰ فولیکول مو منفرد را از ناحیه اهداکننده برداشته و در ناحیه طاسی/ نازک کاشت و مراقبت از مو شدن پوست سر شما کاشت کند. این درمان که توسط یکی از جراحان ترمیم مو ما انجام کاشت و مراقبت از مو شده پیوند فولیکول مو است.

دنیای کاشت مو : در اصل موهایی را که تحت تأثیر هورمون DHT (که یکی از دلایل اصلی ریزش مو پیوند فولیکول مو است) تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند، به ناحیه‌ای از پوست سر شما که به مو نیاز دارد، «انتقال» می‌دهد. بنابراین یک نتیجه طبیعی باقی می ماند زیرا موهای خود شما مو هستند که پیوند فولیکول مو استفاده می شود.

چرا باید FUE دریافت کنید؟

ریزش مو مشکلی پیوند فولیکول مو است که می تواند هر کسی را در بریتانیا تحت تاثیر قرار دهد. در مطالعه ای در سال ۱۹۹۸ که توسط رودز و همکارانش انجام کاشت و مراقبت از مو شد. نتایج نشان داد ۴۲ درصد از مردان بین ۱۸ تا ۴۹ سال علائم ریزش موی گسترده را نشان می‌دهند. با اجماع علمی کلی که الگوی طاسی (آلوپسی آندروژنتیک) نتیجه ژنتیک پیوند فولیکول مو است.

این مشکلی پیوند فولیکول مو است که بسیاری از مردان و زنان در طول زندگی خود حتی بدون تأثیرات خارجی مانند پیوند فولیکول مو استرس، کاهش وزن و عوارض جانبی آن را تجربه خواهند کرد. به درمان های پزشکی مانند شیمی درمانی

کاشت مو FUE چه چیزی را می تواند درمان کند؟

مانند بسیاری از شرایط پزشکی، هیچ توضیحی برای ریزش مو وجود ندارد. با این حال، کاشت مو FUE می تواند برای درمان تعدادی از علل مختلف ریزش مو پیوند فولیکول مو استفاده شود:

طاسی الگوی مردانه (MPB) – طاسی الگوی مردانه به ریزش مو در ناحیه سر اشاره دارد. اغلب، MPB قبل از کاهش تدریجی مو منجر به طاسی کامل در بالای سر شود، با عقب نشینی فرونتال شروع می شود. با افزایش سن مردان، این وضعیت می تواند بیشتر و بیشتر برجسته شود. به این ترتیب، کاشت موی FUE می تواند برای جلوگیری از کاهش بیشتر خط مو و تقویت رکاشت و مراقبت از مو شد موهای جدید پیوند فولیکول مو استفاده شود.

لینک مفید : کاشت مو به روش میکروگرافت

طاسی الگوی زنانه (FPB) – زنان نیز می توانند اثرات ریزش مو را به اندازه مردان احساس کنند! در حالی که ۴۰٪ از زنان اعتراف کرده اند که علائم ریزش مو را در سن ۵۰ سالگی نشان می دهند، این تعداد تا زمانی که به ۸۰ سالگی می رسند به ۵۵٪ خیره کننده می رسد (به Yip 2007 و Sinclair 2015 مراجعه کنید).

بر خلاف مردان، بسیاری از زنان گزارش می دهند که ریزش مو را در مکان های مختلف به مردان گزارش می دهند. معمولاً طاسی الگوی زنانه (یا FBP) با علائم قابل مشاهده نازک کاشت و مراقبت از مو شدن مو در بالای پوست سر طبقه بندی می شود. این اغلب نتیجه زنانی پیوند فولیکول مو است که افزایش ریزش مو یا کاهش قابل مشاهده حجم مو را تجربه کرده اند.

لینک مفید : هزینه ی کاشت مو در ایران

ریش و ابرو – اگر برای رکاشت و مراقبت از مو شد موهای صورت خود تلاش می کنید، یا ریزش یا نازک کاشت و مراقبت از مو شدن موهای ریش/ابرو خود را تجربه کرده اید، کاشت موی FUE ممکن پیوند فولیکول مو است برای شما مناسب باکاشت و مراقبت از مو شد. با توجه به اینکه موهای اهدا کننده سالم به صورت جداگانه (یا به تعداد کم) با FUE پیوند فولیکول مو استخراج می شوند.

این روش کاشت مو کمترین جای زخم را ایجاد می کند. در جایی که درمان های دیگری مانند FUT (گاهی اوقات به عنوان “روش نواری” نامیده می شود) نمی توانند مشکلات موهای صورت را درمان کنند، FUE عالی پیوند فولیکول مو است!

داروها (مانند فینپیوند فولیکول مو استراید و ماینوکسیدیل) – بسیاری از بیماران، قبل از مراجعه به ما، قبل از جراحی ترمیم مو، دارو را امتحان می کنند. با این حال، این داروها مسدود کننده های dht مو هستند و بنابراین برای کاهش/ توقف ریزش بیشتر مو پیوند فولیکول مو استفاده می شوند. جنبه های منفی این پیوند فولیکول مو است که می توانند عوارض جانبی داشته باشند (مانند کاهش میل جنسی) و درمان مو هستند، بنابراین پیوند فولیکول مو استفاده مداوم مورد نیاز پیوند فولیکول مو است.

لینک مفید : هزینه کاشت مو با تراکم بالا

درمان های تاتو – در حالی که خالکوبی موهای شما ممکن پیوند فولیکول مو است یک راه حل طولانی مدت برای کسانی باکاشت و مراقبت از مو شد که از ریزش مو رنج می برند، این برخلاف کاشت مو، رکاشت و مراقبت از مو شد مو را تحریک نمی کند. در عوض، درمان‌های خالکوبی صرفاً برای پوشاندن یا پنهان کردن میزان واقعی طاسی بیمار طراحی کاشت و مراقبت از مو شده‌اند. به نظر می رسد FUE فولیکول های موی سالم را در ناحیه طاسی شما کاشت و در واقع از ریزش مو جلوگیری می کند.

کلاه گیس های مصنوعی – مانند سایر درمان ها، بسیاری از بیماران دیگر ما که از ریزش موی کاشت و مراقبت از مو شدیدتر رنج می برند، از کلاه گیس برای پوشاندن ریزش مو پیوند فولیکول مو استفاده کرده اند. با این حال، بسیاری از کلاه گیس‌های مصنوعی اغلب یک راه‌حل کوتاه‌مدت (معمولاً بین ۶ تا ۹ ماه طول می‌ککاشت و مراقبت از مو شد) و می‌تواند برای کسانی که آن‌ها را می‌پوشند ناراحت‌کننده باکاشت و مراقبت از مو شد.

لینک مفید : درد بعد از کاشت مو چند روز طول میککاشت و مراقبت از مو شد

کلاه گیس موی واقعی – در حالی که کلاه گیس موی واقعی یک راه حل طولانی مدت (تا چند سال ماندگاری) نسبت به همتایان مصنوعی خود پیوند فولیکول مو است، اغلب می تواند گران تر باکاشت و مراقبت از مو شد و هنوز هم به طور فعال با مشکلات ریزش مو مقابله نمی کند. انتخاب کاشت موی FUE به شما این فرصت را می دهد که موهای خود را داشته باشید و مدل دهید. ناگفته نماند، در دراز مدت ارزان تر پیوند فولیکول مو است.